İmalat

İmalat

Kalebodur Fayans Döşeme

Kalebodur fayans döşeme ile eviniz ve iş yerinizdeki dekorasyon tipine uygun zemin görünümünü oluşturabilirsiniz. Nuya İnşaat olarak Bursa’da kalebodur fayans döşeme hizmeti vererek, banyolarınızı, mutfaklarınızı şık alanlara dönüştürüyoruz. Eski yüzeyler için kalıntıları kazıma ve gerekli onarımları gerçekleştirdikten sonra kaliteli işçiliğimizle fayansları döşüyoruz.

Banyo Kalebodur Döşeme

Banyo kalebodur fayans döşeme hizmetimiz ile banyolarınızın havasını değiştirecek olan şık fayansları ustalıkla döşüyoruz. Kalebodur fayans döşeme için uygulama yapacağımız alanı önceden kir ve tozlardan arındırıyoruz. Bu işlemimiz ardından temiz zemine veya duvara astarımız uyguluyoruz. Önceden zemin ve duvar ölçülerine dikkat ederek kestiğimiz fayanslarımızı ilk sırayı atayıp, döşemeye başlıyoruz.

Standartlara uygun olarak 10 mm’lik taraklama malası ile özel yapıştırma harcımızı uygulayarak, sağlam ve uzun ömürlü döşemeyi yaşam alanlarınıza kazandırıyoruz. Nuya İnşaat olarak kaliteli işçiliği sunmanın yanında yapışma oranı kontrol edişmiş, sağlam kalebodurları ev ve ofislerinize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Fayans Döşeme Ustası

Kalebodur fayans döşeme ustası personelimiz ile banyo, tuvalet, mutfak gibi ıslak zemin alanlarına veya duvar bölümüne aklınızda yer alan şık fayansları döşüyoruz. Özellikle zemine kalebodur fayans döşeme işlemlerinizde ölçüm aletlerimizden destek alarak uygun eğimde fayans döşemeyi gerçekleştiriyoruz.

İş yeri, restoran, konut mutfağı ve banyosu, apartman içi gibi aklınıza gelebilecek her alanda şık kalebodur fayansları kullanmak için kalebodur fayans döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Seramik Döşeme

Seramik fayans döşeme çalışma ve yaşam alanınızı oldukça şık gösteren, modern dekorasyonu öne alan bir uygulamadır. Seramik kalebodur fayans döşemesiyle kaliteli bir görünümü yansıtmak için ise döşeme şartlarında fayans eğriliklerinin oluşmaması gerekir. Doğru yapılmayan döşemler ardından fayanslar ne kadar güzel seçilmiş olsa da yamuk görünüme bağlı olarak estetik dışı görünüm oluşur.

Nuya İnşaat olarak, seramik kalebodur fayans döşeme işlemimizde fayansları ekleyeceğimiz zemin için düzgün bir şap hazırlıyoruz. Diğer bir ifade ile zemini veya duvarı fayans döşeme için en uygun hale getiriyoruz. Özel yapıştırıcıyı yüksek oranda harcama hatasından kaçınarak, fayanslarınızı titizlikle döşüyoruz. Bu kapsamda derz bölümleri temiz ve şık görünene, ölçüleri ala tam uyan şık fayans döşemeleri gerçekleştiriyoruz.

Mutfak Fayans Döşeme

Mutfak seramik fayans döşeme ve granit döşeme yaptırma amacındaysanız, profesyonel fayans döşeme ekibimiz ile yanınızda yer alıyoruz. Mutfağınıza seramik fayansa ve granit döşerken, zeminin mutlaka kirlerden arınmış olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda karoların sadece gereken adedini kesme makinelerimiz ile odalarınızın zemin ölçüsüne tam uyumu yakalayacak hale getiriyoruz. Bu işlem ile köşelerde kullanacağımız fayanslar diğer alanlardaki fayans döşeme ile tam uyumu yakalamaktadır. İstanbul genelinde verdiğimiz profesyonel kalebodur fayans döşeme hizmetimizden bulunduğunuz semt fark etmeksizin destek alabilirsiniz.

Hemen ara
×